Möt våra medarbetare

Vi är en sammansvetsad grupp med stor engagemang och kompetens inom företagsekonomiska frågor. Vi agerar som nära, engagerade och pålitlig affärspartners i hanteringen av ditt företags administrativa behov. Så vill vi beskriva oss som arbetar på FöretagsEkonomerna. Här hittar du kontaktuppgifter samt info om våra medarbetare. Tveka inte att kontakta oss. Ingen fråga är för liten eller för stor.

Per Möller

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-15 18 44
per@fe.se

Läs mer om Per här »

Jakob Mårtensson

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-19 45 54
jakob@fe.se

Läs mer om Jakob här »

Tommy Nilsson

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-23 61 23
tommy@fe.se

Läs mer om Tommy här »

Anita Söderberg

Tel: 040-91 97 15
Mobil 0763-97 73 03

anita@fe.se

Läs mer om Anita här »

Malin Steiner

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0704-41 22 87
malin@fe.se

Läs mer om Malin här »

Feroza Hotek

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0723-02 01 11
feroza@fe.se

Läs mer om Feroza här »

Louise Harding

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0763-10 06 28
louise@fe.se

Läs mer om Louise här »

Alexander Nilsson

Tel: 040-91 97 15

alexander@fe.se

Läs mer om Alexander här »