Välkommen till oss

FöretagsEkonomerna har sitt kontor på Järnvägsgatan 53 i Limhamn – en av Malmös äldsta stadsdelar. Du är alltid välkommen upp och hälsa på oss!

Järnvägsgatan 53, 216 16 Malmö
(Limhamn)

Kontorstider 9.00-17.00, måndag-fredag

 040-91 97 15
info@fe.se
www.fe.se

Kontakta våra medarbetare

Martin Nilsson
martin@fe.se

Louise Harding
louise@fe.se

Malin Steiner
malin@fe.se

Feroza Hotek
feroza@fe.se

Alexander Nilsson
alexander@fe.se

Per Möller
per@fe.se

Tommy Nilsson
tommy@fe.se

Anita Söderberg
anita@fe.se

Jakob Mårtensson
 jakob@fe.se

Vårt Limhamn och vårt kontor

Kontakta oss

Namn (obligatoriskt)

E-post (obligatoriskt)

Ämne

Meddelande