Möt våra medarbetare

Vi är en sammansvetsad grupp med stor engagemang och kompetens inom företagsekonomiska frågor. Vi agerar som nära, engagerade och pålitlig affärspartners i hanteringen av ditt företags administrativa behov. Så vill vi beskriva oss som arbetar på FöretagsEkonomerna. Här hittar du kontaktuppgifter samt info om våra medarbetare. Tveka inte att kontakta oss. Ingen fråga är för liten eller för stor.

Tommy Nilsson

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-23 61 23
tommy@fe.se

Läs mer om Tommy här »
admin-ajax

Jakob Mårtensson

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-19 45 54
jakob@fe.se

Läs mer om Jakob här »

Per Möller

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-15 18 44
per@fe.se

Läs mer om Per här »

Ewa Göransson

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0708-55 20 25
ewa@fe.se

Läs mer om Ewa här »

Louise Harding

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0763-10 06 28
louise@fe.se

Läs mer om Louise här »

Malin Steiner

Tel: 040-91 97 15
Mobil: 0704-41 22 87
malin@fe.se

Läs mer om Malin här »
limhamn1

Alexander Nilsson

Tel: 040-91 97 15

alexander@fe.se

Läs mer om Alexander här »
IMG_01621

Anita Söderberg

Tel: 040-91 97 15

anita@fe.se

Läs mer om Anita här »